BELTAŞ; “GÖREVDEN ALMA YOK, İSTİFA VAR”

BELTAŞ yaptığı açıklamada, Yönetim Kurulu Başkanı Fevai Arslan’ın görevden alındığına dair yayınlanan haberlerin gerçeği yansıtmadığını, Arslan’ın kendisinin istifa ettiğini belirtti.

BELTAŞ; “GÖREVDEN ALMA YOK, İSTİFA VAR”
30.05.2023 - 16:09
Haber Merkezi
1

   Düzce Belediyesi’nin şirketlerinden biri olan BELTAŞ Yönetim Kurulu tarafından yapılan basın açıklamasında, Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Düzce eski Milletvekili Fevai Arslan’la ilgili, “görevden alındığına” dair yayınlanan haberlerin gerçeği yansıtmadığını, Arslan’ın kendisinin istifa ettiğini belirtildi.

   BELTAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu’nun açıklaması şöyle;

   “Düzcemiz yerel medya kuruluşlarından servis edilen bir haberde belirtilen ‘FEVAİ ARSLAN GÖREVDEN ALINDI’ haberi sebebiyle şirketimiz tarafımızdan açıklama yapılma gereği duyulmuştur.

   Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Fevai ARSLAN, şirket yönetim kuruluna ‘sağlık ve şahsi işlerinin yoğunluğu’ sebeplerini belirttiği bir ‘İSTİFA’ dilekçesi vermiş olup, herhangi bir görevden alma ve görevden el çektirme şirketimiz tarafından söz konusu değildir, şirketimiz tarafından Fevai Beyin gerekçeleri insani ve ahlaki bir sorumluluğun karşılığı olarak değerlendirilmiştir.

   Fevai Bey şirketimize hizmetleri ve kazanımları olmuş birisidir. Kendisinin kararının bir karalama kampanyasına dönüşmesi üzücüdür ve gerçekten uzaktır. İş bu sebeple değerli Düzce Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Beltaş Aş Yönetim Kurulu…”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Düzce'li..
    Düzce'li..
    31.05.2023 19:14

    31 Oca 2022 - Hayırlı İşler Fevai Bey!!! Fevai beyin adı yine gündeme gelince, 21 günde unutanlardan olmadığım için, bu yazı ve buradaki iddiaları hatırladım.. Acaba Fevai bey bu vahim iddialar sonrası, hukuki bir işlem başlattı mı ki.?