Yığılca'da Gençlik Haftası Dolu Dolu Kutlandı

15-19 Mayıs Gençlik Haftası Yığılca’da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Yığılca Kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Gençlik Haftası Etkinlikleri çerçevesinde Voleybol, Futsal, Atletizm, Badminton, Masa Tenisi ve Geleneksel Okçuluk branşlarında turnuvalar ile yarışmalar düzenlendi.

Yığılca'da Gençlik Haftası Dolu Dolu Kutlandı
23.05.2023 - 17:16
İHA

   15 Mayıs 2023 Pazartesi günü Gençlik Haftası Açılış Çelenk Sunma Töreniyle başlayan etkinlikler hafta boyunca sürdü. Turnuva ve yarışmalara toplam yaklaşık 200 öğrenci katılım sağladı. Yarışmalarda dereceye giren sporculara 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları çerçevesinde kupa ve madalyaları takdim edildi.
   19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde 18 Mayıs 2023 Perşembe akşamı ilçe merkezinde öğrencilerin ve vatandaşların katılımı ile Fener Alayı Kortej Yürüyüşü tertip edildi. Yağan yağmura rağmen Yığılca Çok Programlı Anadolu Lisesi bando takımı eşliğinde yaklaşık 400 kişinin katılımıyla gerçekleşen yürüyüş Anıt Park Meydanında marşların söylenmesiyle son buldu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.