Düzce Belediyesi’nden açıklama!

Yerel bir televizyonun internet sitesinde yayınlanan bir haberle ilgili Düzce Belediyesi basın açıklaması yaptı.

Düzce Belediyesi’nden açıklama!
2.02.2023 - 15:02
Haber Merkezi
1

   Yerel bir televizyonun internet sitesinde yayınlanan bir haberle ilgili Düzce Belediyesi yazılı bir basın açıklaması yaptı.

   Yapılan açıklama şöyle;

   “Düzce Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’nün vizyoner bakış açısının bir ürünü olarak, bundan yaklaşık 2,5 ay önce düzenlemeye başladığımız “Gez Gör Ziyaretleri”mizde bugüne kadar 15 farklı Sivil Toplum Kuruluşunun değerli üyelerini misafir ettik.

   Başkanımız Dr. Faruk Özlü’nün önderliğinde şehrimizin her noktasını yeniden inşa ettiğimiz ve aynı anda yapımını sürdürdüğümüz, 9 farklı proje ile bugüne kadar yapılan yatırımların, bilirkişi tarafından vatandaşlarımıza anlatıldığı ziyaretler; başta Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü olmak üzere kurumumuz açısından büyük önem arz etmektedir.

   Projelerin tanıtımı amacıyla yürütülen ziyaret programlarımızın son buluşmasında ilimizde de temsilciliği bulunan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği üyeleri, hanım kardeşlerimizi ağırladık. Yaptığımız çalışmalar ve kurumumuz tarafından yürütülen projelerin anlatılması, tanıtılması amacı güden bu gezi programları aynı plan çerçevesinde sürdürülecektir.”

ÖZLÜ VE ŞENGÜLOĞLU’NUN ARALARINA NİFAK SOKMA İDDİASI!

   Belediyeden yapılan açıklamanın devamında; bununla birlikte yerel bir TV’nin internet sitesinde yapılan haberde, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile göreve yeni başlayan AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu’nun arasına nifak sokma amacının taşındığı iddia edildi.

“BAŞKAN ÖZLÜ HER YAŞTAN VE HER KESİMDEN VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELMEYE ÖZEN GÖSTERİYOR”

   Açıklamanın son kısmı ise şöyle;

   “Düzce Belediyesi, Düzce’de yaşayan istisnasız her vatandaşın belediyesidir. Belediye eliyle yapılan her hizmet istisnasız her vatandaşın menfaati için yapılmaktadır. Başkanımız Dr. Faruk Özlü de her yaştan ve her kesimden vatandaşlarla bir araya gelmeye ve sohbet etmeye özen göstermekte, bu yaklaşımı ile vatandaşlardan takdir toplamaktadır.

   Bu tip, art niyetli yorumlanmış, haber niteliği taşımayan girişimlerin, yaklaşan genel seçimler öncesinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye karşı bir yıpratma politikası olduğunu görmekte ve bu saldırıların amacına ulaşamayacağını buradan herkese ilan etmek isteriz.

   Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Cem Tarkan
    Cem Tarkan
    2.02.2023 19:43

    ALKIŞLIYORUM. CİDDİ VE KARARLI BİR CEVAP VERİLMESİ GEREKİYORDU …