Düzce Rota Haber 8’nci yılına girdi

01 Ocak 2015 tarihinde yayın hayatına başlayan Gazete burasıdüzce’nin kardeş yayın kuruluşu Düzce ROTA İnternet Haber Portalı, başarılı bir şekilde geçirdiği 7 yılı geride bırakıp 8’nci yayın yılına girdi.

Düzce Rota Haber 8’nci yılına girdi
2.01.2023 - 12:53
Haber Merkezi

   01 Ocak 2015 tarihinde yayın hayatına başlayan Gazete burasıdüzce’nin kardeş yayın kuruluşu Düzce ROTA Haber Portalı 7 yılı geride bırakıp 8’nci yayın yılına girdi.

   İmtiyaz sahibi Barış Zengin nezdinde kurulduğu günden bugüne habercilik ve gazeteciliğin gerekliliği doğrultusunda yayın politikasından taviz vermeden doğru, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla  başta Düzceliler olmak üzere Türkiye ve Dünya genelinde hatırı sayılır bir okur kitlesiyle buluşan Düzce Rota Haber, deneyimli ve alanlarında donanımlı yazar kadrosu ve objektif yayıncılığı ile 7'nci yılı geride bırakarak 8'nci yayın yılına merhaba diyor.

   Yaptığı tutarlı ve dürüst yayınlarıyla Düzcelileri bilgilendirmeyi kendisine görev addeden ve bu kapsamda teknolojik yenilikleri de takip ederek okuyucularıyla buluşmayı devam eden ve Düzce’de haberin rotası olma iddiasını ortaya koyan ve bu iddiasını gün be gün yineleyerek yenileyen Düzce Rota Haber, yeni yaşında da aynı doğrultuda hareket etmeyi sürdürmeyi hedefliyor.

   Gazete burasıdüzce olarak kardeş yayın kuruluşu Düzce Rota Haber’in yeni yaşını kutluyor, başta imtiyaz sahibi Barış Zengin olmak üzere tüm yazı ailesine başarılar diliyoruz.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.