“Adayım sensin!” devam ediyor.. İşte yeni gelen isimler..

Gazete burasıdüzce; 2023 Milletvekili seçimlerinde hangi partiden, kimi aday olarak görmek istediklerini okuyucularına soruyor. Okuyuculardan mail adresimize yeni yeni isimler gelmeye devam ediyor.

“Adayım sensin!” devam ediyor.. İşte yeni gelen isimler..
19.12.2022 - 14:59
Özel Haber
2

   Yaklaşmakta olan 2023 Milletvekili Seçimleri için, hemen her parti aday listesi oluşturma çabasına başladı bile. Bunun için de genel merkez bazında çalışmalara başladı.

   Genel Merkezler tarafından yürütülmekte olan bu çalışmalar, gerek STK’larla ve gerekse il ile ilçelerdeki teşkilatlar bazındaki temaslarla belirlenirken, bir diğer taraftan da anketlerle Düzceliler’e fikirleri sorulduğunu ve bu anketlerin etkilerinin yüksek olduğunu biliyoruz.

YENİ YENİ İSİMLER GELİYOR

   Gazete burasıdüzce olarak bizlerde, bir fikir olması açısından ve belki de siyasi partilerin genel merkezlerine bir nebze ışık tutabileceğini düşünerek, Düzceliler’e;

   “Hangi partiden, kimi aday olarak görmek istersiniz?” sorusunu yöneltmek istedik ve 5 Aralık 2022 Pazartesi günü yaptığımız duyuruyla okuyucularımızdan  [email protected] adresine, “ADAYIM SENSİN” konu başlığıyla partisini, ismini, fotoğrafını, iletişim numaralarını ve kısa özgeçmişini göndermelerini istedik.

   5 Aralık Pazartesi gününden beri bugüne, yani 19 Aralık Pazartesi gününe kadar mail adresimize gelen yeni isimleri yayınlıyoruz.

MAİLİMİZE YENİ GELENLERLE BİRLİKTE, İSİMLER ŞÖYLE;

(İsimlerin sıralaması gelişigüzel yapılmıştır)

   AK PARTİ : Ayşe Keşir, Ertan Taşlı, Yasin Yılmaz, Mustafa Keskin, Cüneyt Yemenici, Hikmet Keskin, İbrahim Bilgin, Ali Uzun, Esvet Sarıoğlu, Fahrettin Şengür, Gönül Asuk, Osman Altınışık, Semih Kıbrıs, Nermin Alayıldız ve Semih Genç. 

   CHP : Zuhal Gürer, Faruk Darıyerli, Semih Cemşit, Fikret Albayrak, Zekeriya Tozan, Jale Uzunhasan ve Saim Aksöz. 

   MHP : Ümit Yılmaz, Erdoğan Bıyık, İlhami Caboğlu, Cemal Aksan, Yunus Çalışkan, Ayhan Şamandar, Ömer Kadan ve Şendoğan Tekin. 

   İYİ PARTİ : Yunus Özay Er, Aslıhan Tüysüz, Ender Çakar, Ömer Küçük ve Erdoğan Kefeli. 

   DEVA PARTİSİ : Murat Caymaz, Tuğba Özcan 

   GELECEK PARTİSİ : Vildan Tokaliç 

   VATAN PARTİSİ : Fethi Sönmez 

   TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ : Sezgin Aktaş 

   YENİDEN REFAH PARTİSİ : Nezir Merttürk 

SİZ DE BU ANKETE KATILMAK İSTERSENİZ;

   “Hangi partiden, kimi aday olarak görmek istersiniz?” sorusuna cevap vermek isterseniz;

“ADAYIM SENSİN!” diyerek,

1-partisini,

2-ismini,

3-fotoğrafını,

4-iletişim numaralarını

5-ve kısa özgeçmişiyle birlikte,

milletvekili adayı olarak görmek istediğiniz kişileri,

   20 Aralık 2022 Salı gününe kadar [email protected] mail adresine gönderebilirsiniz.

MAİLLERLE LİSTELER OLUŞTURULACAK

   20 Aralık 2022 Salı gününe kadar [email protected] adresine gelen maillere ve mail sayılarına göre; aday olarak görmek istediğiniz kişilerin listelerini fotoğraflarıyla beraber yayınlanarak, yine www.burasiduzce.com ‘dan sizlerin tercihlerine sunacağız. 

   Tüm bu süreçte gönderdiğiniz isimler arzu ettikleri taktirde, tanıtım videolarıyla kendilerini ifade etmeye çalışacaklar.

EKSİK BİLGİ OLAN MAİLLER DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAK

   Bu ankete katılıp, Gazete burasıdüzce’nin bu sorusuna cevap vermek isteyenlerin, gönderdikleri bilgiler (yukarıda belirtilen 5 madde) eksik olursa değerlendirmeye alınmayacaktır.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Düzceli 81
  Düzceli 81
  28.12.2022 19:18

  Düzce MİLLETVEKİLİ adayımız AKPARTİ KURUCULARINDAN FAHRETTİN ŞENGÜRÜ MİLLETVEKİLİ OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ

 • Ali Türközü
  Ali Türközü
  20.12.2022 09:44

  Semih Kıbrıs tektir süperdirrrrr