Çam; 'Sözlerinizi yerine getirin, Yığılcamız’ı yok sayanları biz de yok sayarız!'

Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, gerek yol meselesinden ve gerekse halı saha meselesinden dolayı sosyal medyadan veryansın etti. Çam; “Yetmiş yıllık ilçemizi yok sayanları bizde yok sayarız” dedi.

Çam; 'Sözlerinizi yerine getirin, Yığılcamız’ı yok sayanları biz de yok sayarız!'
18.12.2022 - 14:37
Haber Merkezi
2

   Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam sosyal medya hesabından, Yığılca’ya verilen sözlerin yerine getirilmediğine dikkat çekerek, siyasilere ve Gençlik Spor İl Müdürü İsa Yazıcı’ya tepkilerini dile getirdi.

“HALI SAHA SÖZÜNÜZÜ YERİNE GETİRİN”

   Başkan Çam’ın sosyal medyadan ilk paylaşımı şöyle;

   “Sayın Gençlik Spor İl Müdürüm. Düzce; Gölyaka, Cumayeri, Çilimli’den ibaret değil. İlçemize halı saha sözünü yerine getirin. Yetmiş yıllık ilçemizi yok sayanları bizde yok sayarız. Ben kimseden takdir teşekkür beklemiyorum. Verilen sözlerin yerine getirilmesini bekliyorum. Gerekirse canımı feda edeceğimiz Cumhurbaşkanımıza Yığılca yolu ve Alaplı yolunu iletmekten çekinmeyiz. Devamı gelecek  bekleyin..”

“11 YILDIR BİR YOLUMUZU DAHİ YAPTIRAMADIK”

   Başkan Çam’ın ikinci paylaşımı ise şöyle devam ediyor;

   “Bir halı saha sözünü verenler dört yüzme havuzu protokolüne imza atıyor. Bu artık Belediye Başkanı değil, İlçe Başkanları ya da İl Genel Meclis Üyeleri meselesi değil, Yığılca’nın var ya da yok olma meselesi. Bir yolumuzu dahi on bir yıldır bir araya gelerek yaptıramadık..”

“CUMHURBAŞKANIMIZA GÜVENDİĞİM İÇİN”

   Başkan Rasim Çam son paylaşımında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a güvendiğini ifade ederek şu paylaşımı yaptı;

   “Ben bir söz verdim, aday tanıtım toplantısında. Gerekirse kayıtlara bakın. Yığılca için külliyenin kapısında yatarım diye.  Neden? Sayın Cumhurbaşkanımıza güvendiğim için. Yığılca yolunun yapılması için. Söz veren Cumhurbaşkanım sözünü yerine getirir. Aday belli karar net, hedef 2023.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Düzce'li..
  Düzce'li..
  18.12.2022 22:58

  Ama o zaman onlar paylaşım dışı kalacakları için, işi yerel de halletmeye kalkışıp, 5 km A firmasına, 10 km B firmasına verip biraz fiziki şartları, asfalt kalitesini yükseltip , tretruvarları koyarak, biraz virajları yumşatmayı hedeflediler.. Sakarya, Kaynarca Yığılca kadar bir kent, yolu da çok daha kötüydü, şimdi ise duble ve mühendislik olarak nizami bir yol.. Yığılca yolunda ise Cumhurbaşkanının sözüne rağmen, 11 yılın sonunda gelinen nokta ise bir Düzce klasiği.. Garabet..

 • Düzce'li..
  Düzce'li..
  18.12.2022 22:54

  Sayın başkan haklı olarak serzenişte bulunurken, diğer taraftan hala söz verenlere güvendiğini söylüyor.. 11 yıl önce sayın Cumhur başkanı seçim öncesi Türkiye'de yalnızca iki ilçeye gitmişti ki, biri Yığılca.. Orada halka hitap ederken, il başkanına ve yöneticilere “ Bitirin bu çileyi “ demişti.. Ne görev düşüyordu, akp yöneticilerine, çağın gerekliliklerini yerine getirecek duble yol projesini çizdirip, dönemin ulaştırma bakanının önüne koymak..