KEŞİR; ‘Afet Bölgesi konusunu bakanlarımızla görüştük!”

KEŞİR; ‘Afet Bölgesi konusunu bakanlarımızla görüştük!”
30.06.2022 - 22:07
Düzce Postası

   Yoğun yağışların ardından yaşanan sel felaketiyle ilgili, Gazete burasıdüzce Genel Yayın Yönetmeni Fatih Melih Maradit’in bugünkü yazısında gündeme getirdiği, “Düzce’nin afet bölgesi olarak ilan edilmesi” konusuyla ilgili, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Postası Gazetesine açıklama yaptı.

   Keşir, Düzceliler’in de merak ettiği bu konuda şöyle konuştu; “Düzce özelinde özellikle Gölyaka başta olmak üzere çiftçilerin hasarları konusunda ciddi sorunlarımız var. Tüm Türkiye’de de durum böyle. Düzce’nin afet bölgesi olarak ilan edilmesi konusunu bakanlarımızla görüştük ve bu konuda kendilerine gerekli bilgilendirmeleri yaptık. Bakanlarımız kendileri de yaşanan felaketi yerinde incelediler zaten. İnşallah konu önümüzdeki günlerde Bakanlar Kurulu’nda da görüşülecek. Biz de kurulun neticesini bekleyeceğiz.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.