ŞAHİN; ‘Sayın Fuat Oktay ve Bakanlarımıza talebimizi ilettim!’

TOBB’un Ankarada’ki Ekonomi Şurasına katılan Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin, Gazete burasıdüzce Genel Yayın Yönetmeni Fatih Melih Maradit’i telefonla arayarak, Maradit’in yazdığı yazıyı okuduğunu ifade etti ve son gelişmelerle ilgili bilgi verdi.

ŞAHİN; ‘Sayın Fuat Oktay ve Bakanlarımıza talebimizi ilettim!’
30.06.2022 - 15:28
Özel Haber

   Gazete burasıdüzce Genel Yayın Yönetmeni Fatih Melih Maradit’in, “Düzce’nin Afet Bölgesi ilan edilmesi ve vergi SSK primlerinin en azından 3 ay ertelenmesi gerektiğiyle” ilgili yazdığı yazı üzerine, Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin Ankara’dan telefon ederek, konuyla ilgili girişimde bulunduklarını açıkladı.

   Maradit’le görüşen Şahin, Ankara’da TOBB Ekonomi Şurasına katıldıklarını belirterek, burada Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ticaret Bakanı Mehmet Muş ile Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e hitaben yaptığı konuşmada, Düzce’nin afet bölgesi ilan edilmesi gerektiğine işaret ettiğini, belirtti.

   Tuncay Şahin, aynı talebin Kastamonu’dan da geldiğini ifade ederken, bu konuda tespitlere başlanacağını, gelen veriler üzerine bir değerlendirme yapılacağını ve umutlu olduğunu söyledi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.