ŞAHİN; ‘GİDEN BİR ŞEY YOK!’

Düzce Postası Gazetesi’ne konuşan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, Amazon’un Düzce yatırımı ile ilgili bir sorun olmadığını ve 2023 yılı sonunda yatırıma başlanacağını söyledi.

ŞAHİN; ‘GİDEN BİR ŞEY YOK!’
26.03.2022 - 18:25
Düzce Postası

   Amazon’un, 2022 sonbahar döneminde İstanbul’da açmayı hedeflediği Türkiye’deki ilk lojistik üssü için 100 milyon doların üzerinde bir yatırım planlanırken, son dönemde artan müşteri talebinin karşılanması hedefleniyor.

   Bu haberi üzerine Amazon’un Düzce yatırımından vazgeçtiği dedikoduları kulaktan kulağa dolaşırken, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin Düzce Postası Gazetesi’nin sorusu üzerine bir açıklama yaptı.

   TSO Başkanı Şahin, firmanın Düzce’ye yatırım yapma kararından vazgeçmediğini söyledi.

   Düzce’de 80 bin m2 alana yatırımın planlandığını ve 2023’ün sonunda yatırım hazırlıklarının başlayacağını kaydeden Şahin, “Tuzla’daki lojistik deposu İstanbul, Sakarya, Kocaeli’ye hizmet edecek. Bizdeki Doğu Karadeniz, Anadolu hepsine hizmet edecek bir yer. Giden bir şey yok” şeklinde konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.