Biri vekil, diğeri müdür böyle yaparsa!..

Düzce TSO’nun önündeki yaya kaldırımı bu kez AK parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve Düzce İŞ-KUR Müdürü Ferhat Acar’ın makam arabaları tarafından işgale uğradı.

Biri vekil, diğeri müdür böyle yaparsa!..
23.03.2022 - 13:18
Güncelleme 23.03.2022 - 13:31
Özel Haber

   Zaman zaman Gazete burasıdüzce’de dile getirdiğimiz yaya kaldırımlarının işgali ve yetkililerin buna bir çare bulamaması sorununu bugün yine yaşadık.

   Bugün işlenen yaya kaldırımı işgaliyle öncekilerin arasındaki fark ise işgali yapanların örnek olması gereken kişilerin araçları olmasıydı.

   Sabah saatlerinde Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın önündeki yaya kaldırımı, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ile Düzce İŞ-KUR Müdürü Ferhat Acar’ın makam araçları tarafından işgale uğradı.

   Araçlar yaya kaldırımını öyle bir işgal etmişlerdi ki, vatandaşlar oradan geçmek için yola çıkmak zorunda kaldı.   

   BURASIDÜZCE DİYOR Kİ;

   Biz gazeteciler kentin sorunlarını dile getirir, çözümü yetkililerden bekleriz. Düzcemiz’de de yaya kaldırımlarının işgalleri hemen her gün yaşanılan ve yetkililerin bir türlü çözemediği sorunların başında geliyor.

   Ve bu konuda yetkililere; “Bu sorun neden hala halledilmedi?” diye hesap sorması gerekenler ise en başta İlin Valisi ve Milletvekilleridir.

   Ama bugün yaşanılan yaya kaldırımı işgalinde görüyoruz ki, bu kural ihlalini gerçekleştiren milletvekilimizin kendi aracı.

   Umuyoruz; bu ihlal kendisinin de farkında olmadan, çalışanları tarafından işlenmiş olsun.

   Ve bekliyoruz; gerek vekilimiz ve gerekse ilgili daire müdürümüz Düzceliler’den bir özür dilesin. 

   Emin olun takdirle karşılanırsınız.. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.