Maradit; ‘Düzcemiz'i aşağılarcasına sarfedilen bu sözleri, esefle kınıyorum’

Türkiye Gazeteciler Federasyonu'nda Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Levent Altun'un Düzce İktisat ve Kalkınma Kongresi sonrası yaptığı sosyal medya paylaşımında kullandığı sözlere, Küresel Gazeteciler Konseyi Düzce İl Temsilcisi Fatih Melih Maradit tepki geldi.

Maradit; ‘Düzcemiz'i aşağılarcasına sarfedilen bu sözleri, esefle kınıyorum’
26.12.2021 - 20:36
Haber Merkezi

   Türkiye Gazeteciler Federasyonu'nda Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Levent Altun'un, davetli olarak katıldığı Düzce İktisat ve Kalkınma Kongresi sonrası yaptığı sosyal medya paylaşımında sarfettiği sözlere, Düzceli gazeteciler tepki gösterdi.

   Konuyla ilgili sosyal medyadan tepkisini dile getiren Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Düzce İl Temsilcisi Fatih Melih Maradit şu ifadeleri kullandı;

   “Türkiye Gazeteciler Federasyonu'nda Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Levent Altun'un davetli olarak katıldığı Düzce İktisat ve Kalkınma Kongresi sonrası yaptığı sosyal medya paylaşımında kullandığı; ‘DÜZCE’NİN İL OLDUĞU YERDE, GEBZE’NİN HAKKI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİDİR’ ifadeleri, bir Düzceli olarak beni fazlasıyla üzmüştür.

   Bir meslektaşımın, Düzcemiz'i aşağılarcasına sarfettiği bu sözleri, esefle kınıyorum.

   Saygılarımla..”

SOLMAZ İSTİFA ETTİ

   Öte yandan Düzce Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi gazeteci Tezcan Solmaz’da yine bir sosyal medya paylaşımıyla, yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiğini duyurdu.

   Solmaz şu ifadeleri kullandı;

   “Düzce'yi aşağılayan bu paylaşımı sonrası Düzce Gazeteciler Cemiyeti Yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiğimi kamuoyu ile paylaşıyorum.”