Başkan Özlü’den hafta sonu mesaisi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü eş zamanlı olarak devam eden projelerin takibini de sıkı bir şekilde yapıyor. Başkan Özlü haftasonu olumsuz hava koşullarına rağmen devam eden projeleri yerinde inceleyerek projelerin ilerleyişini hakkında bilgi aldı.

Başkan Özlü’den hafta sonu mesaisi
19.12.2021 - 12:43
Haber Merkezi

   Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, haftasonu sahaya inerek proje çalışmalarını yakından inceliyor.

BEYCİLER MAHALLE KONAĞI BİTME AŞAMASINA GELDİ

   Başkan Özlü'nün haftasonu proje ziyaretlerindeki ilk durağı Beyciler Mahalle Konağı oldu. Mahalle Konaklarının yapılması için kısa süre önce talimat veren Başkan Özlü, Beyciler Mahallesinde yapımı süren mahalle konağında inceleme bulundu. Bitme aşamasına gelen konağı detaylı şekilde gezen Özlü, çalışmaların hızlanarak konağın açılışa hazır hale getirilmesi talimatını verdi.

MİLLET KÜTÜPHANESİ

   Beraberindeki Başkan yardımcıları ve ilgili birim müdürleri ile birlikte projeleri incelemeyi sürdüren Başkan Özlü’nün sonraki durağı çatı tadilatının ardından iç tesisat çalışmalarının devam ettiği Millet Kütüphanesi oldu. Millet Bahçesinin hemen karşısında bulunan kütüphanenin içini gezen Özlü, tesisat işlemlerinin de biran önce tamamlanmasını istedi.

KASIM AKTAŞ ORTAOKULU – SOSYAL TESİS TADİLATI

   Özlü, inşaat çalışmaları devam eden 48 derslikli Kasım Aktaş Ortaokulunun son durumunu da yerinde incelemesinin ardından aynı bölgede Kültür Müdürlüğüne bağlı Spor birimi ve meslek edindirme kurslarını tek çatı altında toplayacak olan sosyal tesisi gezdi. Tadilatın bitme aşamasına getirildiği bilgisini alan Başkan Özlü, çalışmaların hızlandırılması talimatı verdi.

   Başkan Özlü, daha sonra kısa süre önce ilk kazmanın vurulduğu ve yapımı gerçekleştirecek müteahhide teslim edilen Azmimilli İlkokulu inşaatında incelemelerde bulundu.

KERMESE ZİYARET

   Özlü, hafta sonu mesaisinin son durağında ise AK Parti Kadın Kolları İl Başkanlığı tarafından hazırlanan kermes oldu. Tutum, Yatırım ve Türk Malları haftası münasebetiyle organize edilen kermes alanını ziyaret eden Başkan Özlü standda açılan özleme tezgahının başına geçerek gözleme pişirmenin inceliklerini öğrendi. . Kadınların el emeği göz nuru ürünlerini sergiledikleri kermeste bulunan stantları gezen Başkan Özlü, yaptıkları çalışmadan ötürü tüm kadınlara teşekkürlerini iletti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.