CEMŞİT; ‘Düzce'ye ayrı bir renk getirdiniz’

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı ve Basın Sorumlusu Ayşegül Aydın, kuruluş yıldönümü nedeniyle gazetemize bir nezaket ziyaretinde bulundular.

CEMŞİT; ‘Düzce'ye ayrı bir renk getirdiniz’
15.12.2021 - 15:53
Özel Haber

   Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı ve Basın Sorumlusu Ayşegül Aydın, kuruluş yıldönümü nedeniyle gazetemize bir nezaket ziyaretinde bulundular.

   Ziyarette Gazete burasıdüzce Genel Yayın Yönetmeni Fatih Melih Maradit, Yazı İşleri Müdürü Kemal Yalçın Can ve yazı ailemizden Orçun Togan hazır bulundu.

“DÜZCE BASININA ÇOK ÖNEMLİ KATKILARINIZ VAR”

   Kuruluş yıldönümüyle ilgili konuşan CHP İl Başkanı Semih Cemşit, Gazete burasıdüzce’nin Düzce basınına çok önemli katkıları olduğunu ve bunu kimsenin inkar edemeyeceğini ifade etti.

   Cemşit sözlerine şöyle devam etti;

   “Düzce'ye ayrı bir renk getirdiniz. Çok keyifli bir renk oldunuz Düzce için ve gündemi çok ciddi takip ediyorsunuz; bu anlamda sizi tebrik ediyorum.

   Ve yeni yaşınızı da 11 bitip 12'ye girişinizi de kutluyoruz. Hayırlı olsun, Düzce'mize, sizlere. Özellikle siyasette çok hassas davrandığınızı biliyoruz.

   Gündemi çok ciddi takip ettiğinizi biliyoruz. Bu anlamda da teşekkür ediyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak da her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz.”

“DÜZCE DE GÜZEL İŞLER YAPIYORSUNUZ”

   Konuyla ilgili konuşan CHP Düzce Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı şöyle konuştu;

   “Öncelikle 12’nci yaşınızı kutluyorum. Düzce de güzel işler yapıyorsunuz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak da Burası Düzce'nin yanındayız. Nice seneleriniz olsun.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.