REKTÖR ÇAKAR; ‘Gazete burasıdüzce şehrin gelişimine önemli katkılar sunuyor’

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Gazete burasıdüzce’nin kuruluş yıldönümünü kutlayarak “Şehrimizin geleceğine önemli katkılar sunan BurasıDüzce Gazetesinin kuruluş yıldönümünü kutluyorum” dedi.

REKTÖR ÇAKAR; ‘Gazete burasıdüzce şehrin gelişimine önemli katkılar sunuyor’
15.12.2021 - 12:52
Özel Haber

   Gazete burasıdüzce’nin kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, “Şehrimizin geleceğine önemli katkılar sunan BurasıDüzce Gazetesinin kuruluş yıldönümünü kutlar, tüm yönetici ve çalışanlarını tebrik eder, başarılı bir yıl geçirmenizi dilerim” ifadelerini kullandı.

REKTÖRLÜKTEN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI

   Öte yandan Düzce Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan sosyal medya paylaşımında da Gazete burasıdüzce için şu ifadeler kullanıldı;

   “Gazetecilik mesleğine gönül vermiş  basın mensuplarının, sosyal ve hukuki haklarını koruyarak, özgürce çalışmalarını ve meslekte ilerlemelerini sağlamak amacıyla özverili çalışmalar yapan Burası Düzce Gazetesi’nin kuruluş yıldönümünü kutlar, başarılı çalışmalarınızın artarak devam etmesini dileriz.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.