ÖZLÜ; ‘Burasıdüzce Gazetesi kentin en saygın ve etkili gazeteleri arasında’

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Gazete burasıdüzce’nin kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayarak; “12 yıldır kentin en saygın ve etkili gazeteleri arasında haklı yerini alan Burası Düzce Gazetesinin 12'nci yıl dönümünü en içten dileklerimle kutlarım” dedi.

ÖZLÜ; ‘Burasıdüzce Gazetesi kentin en saygın ve etkili gazeteleri arasında’
14.12.2021 - 21:13
Özel Haber

   Gazete burasıdüzce’nin kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü; Gazete burasıdüzce’nin ilkeli, dürüst, doğru ve güvenilir yayın politikasından vazgeçmeden 11 başarılı yılı geride bıraktığını ifade ederek, kentin en saygın ve etkili gazeteleri arasında haklı yerini aldığını söyledi.

“EN SAYGIN, EN ETKİLİ GAZETELERİ ARASINDA”

   Özlü’nün mesajının tamamı şöyle;

   “15 Aralık 2010 yılında Düzce'nin sorunlarının çözümleri ve milletin sesini manşetlere taşıma amacıyla yayın hayatına başlayan, o günden bugünlere gelen süreçte 12 yıldır kentin en saygın ve etkili gazeteleri arasında haklı yerini alan Burası Düzce Gazetesinin 12'nci yıl dönümünü en içten dileklerimle kutlarım.

“İLKELİ, DÜRÜST, DOĞRU VE GÜVENİLİR”

   İlkeli, dürüst, doğru ve güvenilir yayın politikasından vazgeçmeden yaptığınız çalışmaların tüm Düzce ve bölgeye ulaştırılmasında 11 başarılı yılı geride bırakan Burası Düzce Gazetesinin yeni yaşını kutluyor, başta şahsınız olmak üzere bünyenizde çalışan tüm kadrolarınızı kutluyor, aynı istikrar ile yayın hayatına devam etmesini temenni ediyorum.” 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.