Pes dedirten hırsızlık!

Düzce Belediyesi tarafından özellikle engelli ve yaşlı vatandaşların kullanması amacıyla yapılan üst geçitlerdeki asansörlere dadanan hırsızlar, yakalanmamak için kamera kayıt cihazlarını da çaldı.

Pes dedirten hırsızlık!
2.12.2021 - 17:32
Güncelleme 2.12.2021 - 17:57
Haber Merkezi

   Düzce’de üst geçitlerdeki asansörlerin elektronik aksamlarını çalan hırsızlar akıllara durgunluk veren bir yönteme başvurarak pes dedirtti. Düzce Belediyesi tarafından rutin olarak yapılan kontroller neticesinde iki mahalle üzerindeki üst geçitlerdeki asansörlerin çalışmadığı tespit edildi. Koçyazı ve Hamidiye Mahallelerindeki üst geçitlerdeki asansör panosunu kırarak elektronik aksamları çalan hırsızlar, yakalanmamak için kamera kayıt cihazlarını da alıp götürdü.

   Düzce Belediyesi ekipleri yapılan hırsızlığı anında Emniyet ekiplerine haber vererek hırsızların yakalanması için geniş çaplı incelemenin başlamasını sağladı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.