Bakan Soylu, Kadın Emeği Merkezini ziyaret etti

Bakan Soylu, Kadın Emeği Merkezini ziyaret etti
13.11.2021 - 12:46
Haber Merkezi

   İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 12 Kasım 1999 Düzce Depremi'nin 22. yıldönümü etkinliklerine katılmak üzere Düzce'ye geldi.

   Bakan Soylu’yu Düzce Valiliği önünde, Düzce Valisi Cevdet Atay, Belediye Başkanı  Faruk Özlü, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, , AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Yeşilay Düzce Şube Başkanı Uzman Arabulucu Avukat Ali Dilber ilçe ve belde belediye başkanları resmi kurum idari amirleri ve vatandaşlar katılım sağladı.

   Düzce Valiliği’nde gerçekleşen programın ardından ise Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın da kuruluş aşamasında desteklediği Düzce Kadın Emeği Merkezi’ni ziyaret edildi.

   Gerçekleşen ziyarette TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Serap Küçük, Başkan Yardımcısı Simay Üzmez Şişman ve kurul üyeleri de hazır bulundu.

   Programın devamında, büyük felaketin 22. Yıl dönümü nedeniyle, Düzce Anıtpark meydanında anma töreni düzenlendi. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.