Tabela bu şekilde yapılacak..

Sancaklı ailesi adına yazılı bir basın açıklaması yapan İbrahim Sancaklı, Olimpiyat Kavşağının isimlendirilmesiyle ilgili tartışmalara son noktayı koydu.

Tabela bu şekilde yapılacak..
8.11.2021 - 16:42
Haber Merkezi
6

   Son günlerde Olimpiyat Kavşağına “Sancaklı Kavşağı” isminin verilmesiyle ilgili gündemde olan tartışmalara, Sancaklı ailesi adına yazılı bir basın açıklaması yapan İbrahim Sancaklı son noktayı koydu.

   İbrahim Sancaklı’nın açıklaması şöyle;

   “Düzce Belediyesi’nin ‘şehir merkezine giriş ve çıkışların güzelleştirilmesi projesi’ kapsamında D-100 ve D655 Karayolu orta kaldırım ve kavşaklarında ferforje, peyzaj, ağaçlandırma gibi düzenleme çalışmalarından, 54 yıldır komşularımızla beraber bulunduğumuz bölgemizdeki kavşağın “peyzaj ve ağaçlandırma” işini belediyemizin talebine binaen sponsor olarak üstlendik.

   Söz konusu çalışmalar kapsamında D-100 Karayolu üzerinde bir başka kavşakta daha önce yapılmış bir uygulamaya benzer şekilde; tarafımızca biri 4 Haziran 2021 (Ek: Tabela İçeriği Şekil 1), diğeri 6 Ekim 2021 (Ek: Tabela İçeriği Şekil 2) olmak üzere iki tür isimlendirme yazı içeriği hazırlanmıştır.

   Her iki yazı içeriği tabelası şekli Ek’te sunulmaktadır.

   Tabela içeriği konusunda takdir ve tercihi sponsor olarak tarafımıza bırakan Sayın Bakanımız Dr. Faruk Özlü ’ye teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız.

   Bu süreçte, mahalle sakinleri ve komşularımız, Düzce Belediyesi Logosu ve Yazısı altında ‘Sancaklı Mobilya Tarafından Ağaçlandırılmıştır’ yazan bir tabela koymamızı rica etmişlerdir.  (Tabela İçeriği Şekil 1.)

   1958 yılından bu yana, 63 yıldır daima iyi ilişkiler içerisinde bulunduğumuz mahallemiz insanlarının taleplerini ve tercihlerini her zaman önemsedik. Bu sebepten, tabela yazı içeriği komşularımız tarafından talep edilen şekli ile (Tabela içeriği Şekil 1 olarak) en kısa zamanda düzenlenecektir.

   Geçmişte olduğu gibi; bölgemizin geliştirilmesi ve güzelleştirilmesi çalışmalarına, belediyemiz öncülüğünde, tüm hayırseverler ve Düzce Halkı ile birlikte devam edeceğimizi belirtmek isteriz.

   Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

   İbrahim Sancaklı

   Sancaklı Mobilya A.Ş.”

Ek: Tabela İçeriği Şekil-1 ve Şekil-2