Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi!

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olağan meclis toplantısı, video konferans yöntemiyle Meclis Başkanı Ahmet Dertli yönetiminde gerçekleştirildi.

Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi!
27.10.2021 - 17:00
Haber Merkezi

   Toplantının açılış konuşmasını yapan Düzce TSO Meclis Başkanı Ahmet Dertli Olağan Meclis Toplantısı gündemini ve sıralamasını meclis üyelerine aktardı.

   Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Ekim Ayı döneminde Yönetim Kurulu tarafından gerçekleştirilen faaliyetler, iç ve dış ziyaretler, katılım sağlanan iç ve dış paydaş programları ile ziyaretler hakkında meclis üyelerine bilgiler verdi.

   Toplantının devamında, Düzce TSO Meclis Başkanı Ahmet Dertli; ANFAŞ Antalya Fuar Merkezi’nde bu yıl 11.cisi düzenlenen Antalya YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı ilimizin turistik değerlerini, yöresel ürün ve hizmetlerini sergilenip, bölgeye ait markalaşma ve ticarileşme olanaklarını hakkında güzel geri dönüşler alındığını ifade etti. 

   Türkiye Amatör Spor Kulüpleri (TASKK) Konfederasyonu Yönetim Kuruluna seçilen Meclis Üyemiz Erdoğan Bıyık’ı ve TESKOMB Genel Başkan Vekilliğine seçilen, Meclis Üyemiz Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi ve 5. Bölge Birlik Başkanı Ertan Taşlı’yı Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimiz tebrik etti.

   Toplantının son kısmında Aylık Mizanlar ve Bütçe Gerçekleşme durumları gündeme alındı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.