Düzce Postası’nda yeni bir dönem

1951 yılından bu yana 71 yıldır yayın hayatını aralıksız sürdüren Düzce Postası Gazetesinde yönetim değişikliği yaşanıyor.

Düzce Postası’nda yeni bir dönem
25.10.2021 - 12:03
Güncelleme 25.10.2021 - 12:04
Haber Merkezi

   Duayen gazeteci merhum Bedrettin Maradit tarafından kurulan ve 26 Nisan 1951’de ilk sayısını yayınlayan Düzce postası Gazetesinde yeni dönem başlıyor.

   Bedrettin Maradit’ten sonra, 41 yıldır gazetenin başında bulunan Aydın Maradit’in ardından Bayram Ali Kubilay bayrağı devraldı. İkili, gazete ofisinde bir araya gelerek devir görüşmelerini tamamladı.

   Devir görüşmelerinin tamamlanmasının ardından konuşan gazeteci-yazar Aydın Maradit, “40 yılı aşkın süredir yönettiğim gazetemizi Sayın Kubilay’a devretmek doğru bir karardır. Bayram Bey Düzce’nin tanınmış eşraflarındandır ve Düzce Postası’nı layığı ile devam ettirecektir. Mesleğe gönül vermiş bir insandır. Bu anlamda başarılı olacağına gönülden inanıyorum” dedi.

   Bayram Ali Kubilay ise, “Maradit ailesine layık olmak için Düzce Postası’nı aldık. 71 yıllık maziye sahip olan gazetemizi en üst seviyelere taşımak için elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz. Maradit ailesinin izinden gideceğimizden emin olsun herkes” ifadelerini kullandı. 

   Kardeş kuruluş Burası Düzce Gazetesi olarak öncelikle duayen gazeteci merhum Bedrettin Maradit'i rahmetle anıyor, bu satış için her iki tarafa da hayırlı olsun diyoruz.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.