DTSO Web Sitesi Yenilendi

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın (DTSO) web sitesi, yeni yüzü ile hizmet vermeye başladı. DTSO, kurumsal web sitesi için Düzce'nin Dijital Reklam Ajanslarından Serbay Interactive altyapısını tercih etti.

DTSO Web Sitesi Yenilendi
6.04.2021 - 14:58

   Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın (DTSO) web sitesi, yeni yüzü ile hizmet vermeye başladı. DTSO, kurumsal web sitesi için Düzce'nin Dijital Reklam Ajanslarından Serbay Interactive altyapısını tercih etti. Serbay Interactive tarafından hayata geçirilen DTSO web sitesi eskisine göre, yenilikçi, modern ve mobil cihazlar ile uyumlu görünümü  kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlıyor.

   Sitede DTSO ile ilgili genel bilgilerin, duyuru ve ilanların yanı sıra online borç sorgulama,  online faaliyet belgesi, kapasite raporu başvuru, dolaşım belgeleri, başvuru evrakları gibi birçok hizmet ve raporlar ilgili en güncel bilgiler yer alıyor. Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar ile destekli olan web sitesi vatandaşlara daha hızlı ve daha kolay ulaşma imkanı sağlayacak.

   Hızlıca daha kapsamlı, güncel haberler ve bilgilerle www.duzcetso.org.tr adresinden hizmet verecek.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.