BOLU DAĞI TÜNELİ O TARİHTE BAKIMA GİRECEK!

Bolu Dağı Tüneli’nin İstanbul istikametinde 6 buçuk saat bakım çalışması yapılacak

BOLU DAĞI TÜNELİ O TARİHTE BAKIMA GİRECEK!
1.08.2023 - 17:16
İHA

   Türkiye’nin en önemli geçiş noktalarından biri olan TEM Otoyolu’nun Bolu Dağı Tüneli’nde havalandırma sistemleri bakım çalışması yapılacak. 4 Ağustos’ta İstanbul istikametinde önce sol-orta şeritler, sonrasında da sağ-orta şeritler trafiğe kapatılarak, trafik kontrollü olarak sağlanacak.
   Bolu Dağı Tüneli içerisinde havalandırma sistemlerinin bakım çalışması yapılacak. 4 Ağustos tarihinde 00.30- 07.00 saatleri arasında İstanbul istikametinde çalışmalar yürütülecek. Bolu Dağı Tüneli içerisinde önce sol-orta şeritler, sonrasında da sağ-orta şeritler trafiğe kapatılacak. İstanbul istikametine trafik kontrollü olarak sağlanacak.
   Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda, "Bolu Dağı Tüneli'nde havalandırma sistemleri bakım çalışması sebebiyle 04.08.2023 tarihinde 00.30 - 07.00 saatleri arası İstanbul yönünde önce sol - orta şeritler, sonrasında da sağ - orta şeritler trafiğe kapatılacaktır” ifadelerine yer verildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.