Kapımız herkese açık!

  • 11.04.2023
  • (1)

   Kendimi bildim bileli gazetecilik mesleğinin içindeyim..

   Bu süre zarfında; başında bulunduğum hiçbir yayın organında, hiçbir zaman, her hangi bir siyasi partinin veya her hangi bir siyasinin destekçisi olmadık ve bundan sonra olmayacağız da.

   Her zaman ve elimizden geldiği kadar, yorumlarımızda; doğru bildiğimize “doğru”, yanlış gördüğümüze “yanlış” demeye çalıştık.

   En önemlisi KAPIMIZ HERKESE AÇIK.. Kapımıza kadar geleni hiçbir zaman kapıdan geriye çevirmediğimiz gibi, yapmak istedikleri açıklamalarına (Hukuk ve edep çerçevesinde), -hoşumuza gitse de, gitmese de- yayın organlarımızda yer vermeye çalıştık.

   “Onun akrabası”, “onun arkadaşı”, “onun falancası” gibi yakıştırmalara ise gülüp geçtik.. Çünkü Düzce gibi bir yerde, herkes herkesin akrabası da olabilir, arkadaşı da, eşi de, dostu da!..

   “İşimiz gazetecilik, başka işimiz olmaz” dedik ve bu yolda ilerlemeye devam ediyoruz..

   Bu sözlerim; bizi başkalarıyla karıştırıp, her seçimde olduğu gibi, bu seçimde de bir takım ithamlarda bulunanlara..

   Çünkü bugüne kadar bizim çizgimizi anlayamayanları, artık; ya anlamakta zorluk çektiklerine, ya da işlerine gelmediklerine bağlıyorum!

   BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • CTG
    CTG
    12.04.2023 01:28

    DESTEKLİYOR VE ALKIŞLIYORUM