burasiduzce.com 12’nci yıla girdi..

 • 23.03.2021
 • (3)

   Gazetemiz “burasıdüzce” 15 Aralık 2010 tarihinde ilk sayısını çıkarmadan yaklaşık 9 ay önce, yani 23 Mart 2010 tarihinde, www.burasiduzce.com olarak, yani bir haber sitesi olarak yayın hayatına başlamıştı.

   Yani tam da 11 yıl önce, bugün..

*

   O günlerde, haber sitemizin hazırlanması için bize önerilen koca koca firmaları elimizin tersiyle bir kenara itip, genç bir ekip ile yola çıkmaya karar verdik.

   O ekip şu anda Düzce’nin en popüler firmalarından Serbay’dı.

   burasiduzce.com ise Serbay’ın da hazırlayacağı ilk internet haber sitesiydi.

   Biz onlara güvendik, onlar da bize.

   Kısa bir zamanda burasiduzce.com, “Düzce’yi Yaşayanların Gazetesi” sloganıyla Düzceliler’in de güvenini kazandı.

   Gücümüzü özgürlüğümüzden aldık, asıl sermayemiz olarak da yüreğimizi koyduk ortaya.. Ve logomuzun altına bunu da belirtmeyi unutmadık.

*

   burasiduzce.com olarak, bugün 11 yılı geride bırakmışız..

   “Senede iki defa yıldönümü olur mu?” dedik ve yıldönümü tarihini gazetemizin çıktığı tarih, yani 15 Aralık olarak kabul ettik.

   Ama Serbay için 23 Mart unutulmaz bir tarihti. Onların ilk kurdukları internet sitesiydik. Ve biz her ne kadar 15 Aralık tarihine odaklansak da, o genç ekip her 23 Mart’ta o günü bize hatırlattı.

*

   Serbay’la çıktığımız bu zorlu yolda burasiduzce.com hep en çok ziyaret edilen, en çok güvenilen ve en prestijli haber siteleri arasında yer almayı bildi.

   Bugünde yine, “Alexa” (Amazon firmasına ait web ölçümleme sunan internet şirketi) verilerine göre; burasiduzce.com global sıralamada, başta Düzce olmak üzere Bolu ve Zonguldak gibi komşu illerdeki haber siteleri içinde ilk sırada, TR’de ise Düzce’de ilk sırada bölgede ikinci sırada olmayı başarmıştır.

   Evet, olabilir, bu sıralama zaman zaman değişebilir. Ama burasiduzce.com ’un , sermaye anlamında çok güçlü firmalarla rekabet edip, okuyucu ziyaretleri bazında sürekli ilk sıralarda yer almasının en büyük nedeni, güven ve istikrardan başka bir şey değildir.  

*

   Kimisi parasını koyar ortaya, kimisi yüreğini..

   Biz yüreğimizi koyduk..

   Önceliğimiz hep “Düzce” dedik..

   Önyargılardan uzak, tüm siyasi görüşlere ise eşit mesafede durduk.

   Ustalarımızın çizgisinden taviz vermemeye çabaladık.

   Ve bugün burasiduzce.com olarak 11’nci yılımızda, bizlere destek veren tüm okurlarımıza, bir kez daha teşekkürü bir borç olarak biliyoruz.

   Saygılarımla.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Hasan kurtuluş
  Hasan kurtuluş
  25.03.2021 18:06

  12 yılınız kutlu olsun burası Düzce ailesi Düzce’nin aydınlık yüzü olmaya devam eder. Düzce’yi tanıtım noktasında Düzceli yetkililerin Düzce’ye değer katacak proje yatırım yapılması lazım bu şehirde bir otel yatırımı hala neden gelmez kardüz kurugöle hala neden el atılmaz sorgulamalı. Düzce gelişmeli. yeni kuruluş yılınız kutlu olsun

 • Suat ÖZTÜRK
  Suat ÖZTÜRK
  25.03.2021 08:00

  Konuşmaktan, yazmaktan çekinmeden halkı bilinçlendiren yazar arkadaşlarına ve şahsına kuruculuğunu yaptığın gazetenizin bu duyarlılıkta nice 12 yıllara

 • Özkan Gözütok
  Özkan Gözütok
  23.03.2021 16:47

  Tüm Serbay Ailesi adına teşekkür ederim abi. Umarım nice yıllar birlikte bir çok ilke imza atarız...