Düzce Üniversitesi'nin Bank Asya'yla anlaşması öğrencilerin siciline mi geçti?

Oğuzhan Uğur'un sunduğu Mevzular Açık Mikrofon programına konuk olan AK Partili Metin Külünk'e "Sütten çıkmış ak kaşık nasıl oldunuz?" sorusu gündem oldu. Programda bir gencin "Düzce Üniversitesi anlaşmalı olduğu için öğrenci kimliğimiz Bank Asya üzerinden çıkarıldı. Askerde dosyamda 'Bank Asya'da hesabı var' yazdığını gördüm" ifadeleri ise akıllarda soru işaretleri bıraktı.

Düzce Üniversitesi'nin Bank Asya'yla anlaşması öğrencilerin siciline mi geçti?
30.11.2022 - 16:48
Güncelleme 30.11.2022 - 16:49
Haber Merkezi

   Oğuzhan Uğur'un Babala Tv'de sunduğu ve siyasileri konuk olarak aldığı Mevzular Açık Mikrofon'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Mevzular Açık Mikrofon'un yeni konuğu AK Partili Metin Külünk oldu.

   Programa katılan vatandaşlardan birinin Külünk'e sorduğu soru ise fragmana damga vurdu. Vatandaş, Külünk'e "Kamu personelini siz atadınız, Reza Zarrab'a ödül verdiniz, 17 Aralık sorgu yargıçları arasında çok güvendiğiniz Zekeriya Öz var, Sedat Peker'i siz beslediniz. Şimdi Peker mafya babası oldu, Zekeriya Öz hain FETÖ'cü oldu. Siz sütten çıkmış ak kaşık nasıl oldunuz?" diye sordu.

   Metin Külünk'ün yer aldığı programın tamamı 5 Aralık Pazartesi günü yayınlanacak.

   Metin Külünk o programda davetlilere kişisel cep telefonu numarasını verirken, Oğuzhan Uğur'a da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı da programa davet etmesini söyledi.

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ ÜZERİNDEN BANK ASYA SORUSU

   Programa katılan bir diğer genç ise Külünk'e "Düzce Üniversitesi anlaşmalı olduğu için öğrenci kimliğimiz Bank Asya üzerinden çıkarıldı. Askerde dosyamda 'Bank Asya'da hesabı var' yazdığını gördüm. Bank Asya'nın açılışında bizzat bulunan Erdoğan'ın sicilinde böyle kara bir leke var mı?" sorusunu yöneltti.

   Gencin bu sorusu, Düzce Üniversitesi'nin Bank Asya'yla yaptığı anlaşma yüzünden öğrencilerin sicillerine "Bank Asya kaydı"nın işlenip işlenmediği konusunda akıllarda soru işareti bıraktı.  

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.