D.Ü Futbol Takımı İkincilik Kupasını Kazandı

Düzce Üniversitesi, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TÜSF) 2023-2024 faaliyet kapsamında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen Futbol Bölgesel Lig Müsabakalarında ikincilik kupasının sahibi oldu.

D.Ü Futbol Takımı İkincilik Kupasını Kazandı
8.12.2023 - 13:00
Haber Merkezi

   İdareci Arş. Gör. Abdulkadir Abdullah ve Antrenör Bayram Dursun yönetiminde 19 sporcu ile mücadele eden Düzce Üniversitesi Futbol Takımı maçlarda Eskişehir Osmangazi Üniversitesini 1-0, Anadolu Üniversitesini 6-0’lık skorlarla mağlup etme başarısını gösterdi. Şampiyonluk maçında Eskişehir Teknik Üniversitesi ile kıyasıya mücadele eden Düzce Üniversitesi, çok istemesine rağmen sahadan 2-0’lık bir skorla yenik ayrılarak, turnuvanın 2. iyi takımı olma başarısını gösterdi. Pandemi ve uzaktan öğretimde uzun süre turnuvalardan uzak kalan futbol takımı oynadığı maçlar sonunda başarı göstererek ikincilik kupasını ve madalyaları almaya hak kazandı. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.