“Kampüse Hoş Geldin Etkinlikleri” Başladı

Düzce Üniversitesi, Düzce Belediyesi, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği “Kampüse Hoş geldin Etkinlikleri” büyük bir coşkuyla başladı. Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir, etkinlik alanını ziyaret ederek öğrencilerle tanışıp, onların istek ve önerilerini dinledi.

“Kampüse Hoş Geldin Etkinlikleri” Başladı
10.10.2023 - 17:12
Haber Merkezi

   Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir’e; Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali Öztürk ve Prof. Dr. Serkan Torun, Düzce Üniversitesi Genel Sekreteri Nihat Yıldız, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Kütük, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Cengiz Tuncer ve daire başkanları eşlik etti. 

   Öğrencilere yönelik etkinliklerin de düzenlendiği programda öğrenci toplulukları standını tek tek gezen Prof. Dr. Nedim Sözbir ve beraberindeki heyet, öğrencilerle tanışıp sohbet etti. Öğrencilerle hatıra fotoğrafı da çektiren Prof. Dr. Sözbir, 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının hayırlı ve başarılı geçmesi temennisinde bulundu. 

   Cuma gününe kadar sürecek olan “Kampüse Hoş Geldin Etkinlikleri” kapsamında; öğrenci topluluk stantlarının yanı sıra, ayaklı şişme dart, denge oyunu, zeka oyunları, basketbol, tenis, açık hava sineması, labirent, halk oyunları, paraşüt oyunu, çuval yarışı gibi etkinlikler ve sürpriz aktiviteler de düzenleniyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.