Yeni Eğitim-Öğretim Yılı’na Yönelik Son Hazırlıklar Değerlendirildi

02 Ekim 2023 tarihinde başlayacak 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı öncesinde Düzce Üniversitesi’nde, son hazırlıkların görüşüldüğü toplantı gerçekleştirildi.

Yeni Eğitim-Öğretim Yılı’na Yönelik Son Hazırlıklar Değerlendirildi
29.09.2023 - 17:13
Haber Merkezi

   Rektörlük Çalıştay Salonu’nda Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir başkanlığında yapılan toplantıya; Düzce Üniversitesi Genel Sekreteri Nihat Yıldız, Genel Sekreter Yardımcısı Öğr. Gör. Hüseyin Aydın, Daire Başkanları ile Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu Sekreterleri katıldı.

   Düzce Üniversitesi öğrencilerinin nitelikli ve kaliteli eğitim hizmeti alabilmesi için tüm imkanlarını seferber eden Düzce Üniversitesi Yönetimi, yapılan toplantı ile yeni akademik yılın son hazırlıklarını da tamamladı. Derslikler, laboratuvarlar, eğitim materyalleri, altyapı ve fiziksel mekanlar başta olmak üzere birçok konunun ayrıntılı olarak ele alındığı toplantıda, eğitim-öğretim faaliyetlerinin verimli olması amacıyla görüş ve öneriler de paylaşıldı. Düzce Üniversitesi’nin yeni akademik döneme hazır olduğu ifade edilerek 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı’nın ülkemiz adına başarılı ve hayırlı geçmesi temennisinde bulunuldu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.