Akademisyenlere Yönelik Erasmus+ Proje Yazma Eğitimi Gerçekleştirildi

Düzce Üniversitesi, Düzce Teknopark, Düzce Üniversitesi Araştırma Dekanlığı ve Düzce Üniversitesi Dış İlişkiler Koordinatörlüğü iş birliğinde "Erasmus+ (KA210 ve KA220) Proje Yazma Eğitimi" gerçekleştirildi.

Akademisyenlere Yönelik Erasmus+ Proje Yazma Eğitimi Gerçekleştirildi
20.09.2023 - 17:02
Haber Merkezi

   Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Resul Kara ve Düzce Üniversitesi Araştırma Dekanı Prof. Dr. Emine Tekin'in katılımı ile gerçekleşen programda Erasmus+ hakkında genel bilgi aktarımlarında bulunuldu.

   Programın ilk gününde; KA210 küçük ölçekli iş birliği projeleri, KA220 stratejik ortaklıklar, hedeflerin belirlenmesi, proje tasarımı, proje portallarının tanıtılması, gerekli belgelerin ve faydalanılacak araçların tanıtılması ve uygulamalı eğitim süreçleri gerçekleştirildi.

   Programın ikinci gününde ise proje fikirleri uygulamaya geçirilerek, geliştirilen projeler hakkında Düzce Üniversitesi akademisyenleri sunumlarını katılımcılarla paylaştı. 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar