Filistinli öğrencilerin beklenti ve önerileri görüşüldü

Düzce Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı tarafından düzenlenen “Filistinli Öğrencilerimizin Sözlerinde Saklı, Seslerinde Olan Çığlığı Duyma Zamanı” başlıklı toplantı Rektörlük Çalıştay Salonu’nda gerçekleştirildi.

Filistinli öğrencilerin beklenti ve önerileri görüşüldü
28.12.2023 - 12:41
Haber Merkezi

   Programa; Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Öztürk, Öğrenci Dekanı Prof. Dr. Mustafa Koç, Öğrenci Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Fahriye Hayırsever, Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Duman ve Dr. Öğr. Üyesi H. Merve Eriş Hasırcı, Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı öğretim üyeleri Doç. Dr. Abdi Güngör, Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Sapancı ile Düzce Üniversitesi akademisyenleri ve Filistinli öğrenciler katılım sağladı. 

   Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Öztürk ve Öğrenci Dekanı Prof. Dr. Mustafa Koç, Filistin'in hepimizin yarası olduğunu vurguladı. Toplantıda Filistinli öğrencilerin sorunları, istekleri, beklentileri görüşüldü ve konuyla ilgili çözüm önerileri sunuldu. Öğrencilere ihtiyaç duydukları desteğin sağlanacağı ve gerekli faaliyetlerin yapılacağı belirtildi. Toplantı sonunda Filistinli öğrencilerle iletişim halinde kalınacağı da dile getirildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.