Söyleşide atık yönetimi ve bertaraf edilmesi konuşuldu

Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen çevre sorunları ve kalite uygulamaları adlı söyleşide çevre sorunlarının kalkınmaya ve iyileştirme faaliyetlerine etkisi anlatıldı.

Söyleşide atık yönetimi ve bertaraf edilmesi konuşuldu
18.12.2023 - 15:42
İHA

  Sosyal Bilimler MYO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlik Öğretim Görevlisi Dr. Buşra Kesici yönetiminde gerçekleşti. Belediyecilikte çevre politikaları, sürdürülebilir kalkınma ve sürekli iyileştirme faaliyetleri konu başlıklarının ele alındığı söyleşide Düzce Belediyesi’nde görev yapan Çevre Mühendisi Gülbahar Şahin bilgi ve deneyimlerini paylaştı.

   Özellikle atık yönetimi uygulamalarına detaylı olarak yer verdiği sunumunda Şahin, belediyecilikte çevre politikaları, sürdürülebilir yaşam koşullarında bireylerin yükümlülükleri, atık yönetimi ve bertaraf edilmesi konularında tarafların yapmaları gereken uygulamalar ile ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu.

   Program soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.