Rektör Ünal'dan, Rektör Sözbir'e ziyaret

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir’i ziyaret etti.

Rektör Ünal'dan, Rektör Sözbir'e ziyaret
15.12.2023 - 12:36
Güncelleme 15.12.2023 - 13:20
Haber Merkezi

   Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyarette; eğitim-öğretim faaliyetleri, akademik çalışmalar, bilimsel araştırmalar, bölgesel kalkınma, ortak projeler ve iş birliği imkanları başta olmak üzere birçok konu üzerinde istişarelerde bulunuldu.

  Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Düzce Üniversitesi programı kapsamında,  Düzce Üniversitesi Tarımsal Atıkların Endüstriye Geri Kazanımı Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi’ni de ziyaret etti.

   Ziyaretlerde, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali Öztürk ve Prof. Dr. Serkan Torun, Düzce Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Muhammet Ali Kayıkçı ile Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Cengiz Tuncer, Tarımsal Atıkların Endüstriye Geri Kazanımı Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Çağlar Akçay ve Düzce Üniversitesi akademisyenleri konuk rektöre eşlik etti.

   Ziyaret, başarı ve iyi niyet temennilerinin ardından hediye takdimiyle sona erdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.