D.Ü İstanbul Okan Üniversitesi’yle iş birliği protokolü imzaladı

Düzce Üniversitesi, İstanbul Okan Üniversitesi ile çok boyutlu ortak çalışmalar yürütmek amacıyla iş birliği protokolü imzaladı.

D.Ü İstanbul Okan Üniversitesi’yle iş birliği protokolü imzaladı
15.11.2023 - 11:32
Haber Merkezi

   İstanbul Okan Üniversitesi’’nde gerçekleşen imza töreninde iş birliği protokolünü; Düzce Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir imzalarken, İstanbul Okan Üniversitesi adına ise Rektör Vekili Prof. Dr. Güliz Muğan imzaladı. İmza töreninde Düzce Üniversitesi’nden Araştırma Dekanı Prof. Dr. Emine Tekin de yer aldı.

   Protokol kapsamında; ihtiyaç duyulan alanlarda Ar-Ge, inovasyon çalışmaları, laboratuvar kullanımı ve proje iş birlikleri gerçekleştirilmesi, akademik programlardaki ders, seminer ve çalıştay gibi alanlarda destek sağlanması, çevre ve sağlık alanındaki araştırma konularında ortak projelerin geliştirilmesi ve özel iş birliklerinin tasarlanması hedefleniyor. 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.