Sözbir Filistinli öğrencilerle bir araya geldi

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce Üniversitesi’nde eğitim gören Filistinli öğrencilerle bir araya geldi.

Sözbir Filistinli öğrencilerle bir araya geldi
6.11.2023 - 13:51
Haber Merkezi

   Rektörlük Turkuaz Restoran’da gerçekleştirilen programa; Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlhan Genç, Prof. Dr. Ali Öztürk, Prof. Dr. Serkan Torun, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Cengiz Tuncer, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Kütük, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Tahir Güney, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Havva Pınar Kumral ile Filistinli öğrenciler katıldı. 

Düzce Üniversitesi Her Zaman Filistinli Öğrencilerin Yanında

   Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, İsrail’in saldırılarını kınadıklarını belirterek Düzce Üniversitesi’nin her zaman Filistinli öğrencilerin yanında olduğunu ifade etti. Filistinli öğrencilere bir dönem yemek bursu imkanı sağlayacaklarını dile getiren Rektör Sözbir, konaklama sorunu olan öğrencilerin yurtlara yerleştirilmesi, Gazze’de yaşayan Filistinli öğrencilere kayıt dondurma olanağı gibi kolaylıkların sağlanacağını söyleyerek her türlü desteği sunacaklarını sözlerine ekledi.

   Filistinli öğrencilerle tek tek ilgilenen Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, tüm sorunların çözümü için ellerinden gelen desteği vereceklerinin altını çizdi.

   Program, Düzce Üniversitesi İnşaat Mühendisliği’nde eğitim gören Filistinli öğrenci Ahmed Omari’nin yaptığı dua ile sona erdi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.