Öğrenciler poşet poşet çöp topladı

Düzce Üniversitesi öğrencileri mesire alanında çevre temizliği etkinliği gerçekleştirdi. Duyarlı öğrenciler kilolarca çöp topladı.

10.10.2023 - 13:01
İHA

   Çevre duyarlılığı için harekete geçen Düzce Üniversitesi öğrencileri, Kaynaşlı Gırgın Piknik alanında çöp toplama etkinliği gerçekleştirdi. Sabah saatlerinde piknik alanına giderek saha temizliği yapan gençler, 40 dönümlük arazide poşet poşet çöp topladı.

   Düzce Üniversitesi İlk ve Acil Yardım Bölümü 2. sınıf öğrencisi Münevvere Nur Çankır, "Dümerang ekibi olarak bugün Düzce'mizin görsel şölen sunan Gırgın Çayırında çevreye duyarlı gençler olarak etrafta bulunan çöpleri toplamaya geldik. Görmüş olduğumuz doğaya zararlı olabilecek plastik maddeler, cam ve şişe gibi gereksiz çöpleri toplama etkinliği gerçekleştirdik. Vatandaşlara önerim bir alana gidildiği zaman gittiğimiz alanı nasıl görmek istiyorsak çöplerimizi toplamayı herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Çevreyi kesinlikle temiz bırakmalıyız" ifadelerini kullandı.

Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar