TÜBİTAK Proje Tanıtım ve Başvuru Eğitimleri Gerçekleştirildi

Düzce Üniversitesi Araştırma Dekanlığı tarafından İlahiyat Fakültesi’nde “Proje Tanıtım ve Başvuru Semineri” gerçekleştirildi.

TÜBİTAK Proje Tanıtım ve Başvuru Eğitimleri Gerçekleştirildi
5.10.2023 - 16:56
Haber Merkezi

   İlahiyat Fakültesi öğretim elemanlarının katıldığı etkinlikte; proje tanıtım sunumu Araştırma Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Aysun Aydın tarafından yapıldı. Araştırma Dekanlığı’nın yaptığı çalışmalar hakkında bilgilerin de verildiği eğitim seminerinde, Araştırma Dekanı Prof. Dr. Emine Tekin, Araştırma Dekanlığı olarak proje çalışması yapmak isteyen tüm akademik personele gereken desteğin verileceğini dile getirdi.

   İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Karagöz ve Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Furat Akdemir ile Doç. Dr. Emine Gümüş Böke’nin de katıldığı etkinlik, soru-cevap bölümü ile sona erdi. Seminer sonrasında, Dekan Prof. Dr. İsmail Karagöz düzenlenen eğitim semineri ve destek için Araştırma Dekanlığı ekibine teşekkürlerini iletti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar