Üniversitede kantin,kafeterya ve restoranlar ihaleye çıkıyor

Düzce Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından kantin, kafeterya ve restoran alanlarını kapsayan 13 adet taşınmazın ihalesi gerçekleştirilecek.

Üniversitede kantin,kafeterya ve restoranlar ihaleye çıkıyor
22.09.2023 - 17:01
Güncelleme 22.09.2023 - 17:01
Haber Merkezi

 26.09.2023 tarihinde, Konuralp Yerleşkesi’ndeki "Hakime Erciyas Yabancı Diller Yüksekokulu Kantini”, “Orman Fakültesi Kantini", "Eğitim Fakültesi Kantini”, “Atatürk Eğitim ve Kültür Merkezi Kantini”, “Fen Edebiyat Fakültesi Kantini”, “Tıp Fakültesi Morfoloji Binası Kafeteryası”, “Botanik Kafeterya ve Büfesi”, “Sağlık Bilimleri Fakültesi Kafeteryası”, “Orta Kafe Kafeterya ve Restoranı”, “Otomat Makineleri” olmak üzere 10 ayrı alanın “Kantin, Kafeterya, Restoran ve Otomat Makineleri İhaleleri” yapılacak.

 İlçe yerleşkelerinden ise Gölyaka Yerleşkesi’nde “Gölyaka Meslek Yüksekokulu Kantini”, Cumayeri Yerleşkesi’nde “Dr. Engin Pak Cumayeri Meslek Yüksekokulu Kantini” ve Çilimli Yerleşkesi’nde “Çilimli Meslek Yüksekokulu Kantini” olmak üzere 3 ayrı alanın “Kantin İhaleleri” 02.10.2023 tarihinde Düzce Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Toplantı Salonu’nda, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu kapsamında gerçekleştirilecek.

 İhale dokümanları Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’nda ücretsiz görülebilecek ve temin edilebilecek.  İhaleler ile ilgili detaylı bilgilere Düzce Üniversitesi’nin https://duzce.edu.tr/idari/sks/duyuru/8d4f/ihale-ilani internet adresinden ulaşılabiliyor.

 Düzce Üniversitesi’nde 31.000’in üstünde öğrenci öğrenim görürken, 4000’e yakın personel hizmet veriyor. Düzce Üniversitesi yerleşkelerinde halen 1 Enstitü, 13 Fakülte, 2 Yüksekokul yer alırken, 10 Meslek Yüksekokulu da eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdürüyor.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.