Ata Topraktan Düzce’ye Tiyatro Gösterisi Gerçekleştirildi

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Türk Kızılay Bolu Şubesi’nin katkılarıyla düzenlenen ve Kazakistanlı öğrencilerin sergilediği “Ata Topraktan Düzce’ye” başlıklı tiyatro gösterisi Düzce Üniversitesi İstiklal Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Ata Topraktan Düzce’ye Tiyatro Gösterisi Gerçekleştirildi
27.12.2023 - 11:55
Haber Merkezi

   Programa; Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Öztürk, Düzce İl Müftüsü Osman Aydın ve davetli misafirler katılım sağladı.

   Gösteri başlamadan önce Düzce İl Müftüsü Osman Aydın, Irak’ın kuzeyinde devam eden Pençe Kilit Harekât Bölgesinde şehit olan 12 kahraman Mehmetçiğimiz için dua yaptı.

   İlgi ve beğeniyle takip edilen tiyatro gösterisinin sonunda Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Türkçe Öğretimi Araştırma Merkezi adına Öğr. Gör. Vefa Anlağan’a teşekkür belgesini takdim etti.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.