DÜZCE BELEDİYESİ FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

Düzce Belediyesi birimler arası futbol turnuvası için hazırlıklarını tamamladı. Fikstür çekiminin yapıldığı turnuva kapsamında belediye birim müdürlükleri futbol turnuvasına karşı karşıya gelecek.

DÜZCE BELEDİYESİ FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR
12.11.2022 - 12:40
Haber Merkezi

   Düzce Belediyesi, belediye personelinin kaynaşması adına birimler arası futbol turnuvası düzenliyor. Fikstür çekimlerinin yapıldığı, A ve B gruplarının oluşturduğu turnuva çerçevesinde ilk maçlar 14-15 Kasım tarihlerinde oynanacak 

   Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen futbol turnuvasının fikstür çekimi Belediye Meclis toplantı salonunda Özel Kalem Müdürü Cihan Ünal tarafından gerçekleştirildi.

2 GRUPTA 12 TAKIM MÜCADELE EDECEK

   İki grupta 12 takımın mücadele edeceği turnuvanın A grubunda Kültür Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Ulaşım A.Ş., Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Bahçeşehir A.Ş. yer alırken, B grubu ise Beltaş A.Ş., Özel Kalem Müdürlüğü, İmar Müdürlüğü, Su ve Kanal Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğünden oluştu.

   14 Kasım Pazartesi günü başlayacak A grubunun ilk maçında Bahçeşehir A.Ş. ile Kültür Müdürlüğü karşı karşıya gelirken, 15 Kasım Salı günü oynanacak B grubunun ilk maçında ise Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Beltaş A.Ş. galibiyet için mücadele edecek.

   28 Kasım tarihinde tamamlanacak turnuvanın final maçı ise 1 Aralık 2022 tarihinde gerçekleştirilecek.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar