Er'den eski sanayi projesi için çağrı: Bütün partiler bir araya gelsin!

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’den, eski sanayi projesi ile ilgili, sürecin şeffaf ve bilgi paylaşımı manasında doyurucu geçmesi adına siyasi parti il başkanlarının bir araya geleceği bir toplantı organize etmesini istedi.

Er'den eski sanayi projesi için çağrı: Bütün partiler bir araya gelsin!
21.02.2022 - 12:43
Haber Merkezi

   Düzce’nin şehir kimliği kazanması adına en önemli adımlardan birinin eski sanayi sitesinin kente hak ettiği biçimde kazandırılması olduğunu belirten İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, proje sürecinin hızla ilerlemesi ve çözülmesi için Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye çağrı yaptı. 

   Er, "İyi Parti Düzce Teşkilatları olarak Eski Sanayi sitesinin taşınmasını çok önemsemekteyiz.  Giderek büyüyen kent merkezinin nefes alması adına zaruri bir nokta olan eski sanayi sitesinin taşınması noktasında diğer önemsediğimiz husus ise gerek kiracı olarak alın teri ile para kazanan sanayi esnafının gerekse de mülk sahiplerinin mağdur olmaması, gelir kaybına uğramadan ekonomik hayatlarını sürdürebilmesidir. Eski Sanayi projesi bütün şehir için önemlidir, dolayısı ile her bir ferdi ile tüm Düzce’nin konusudur" dedi. 

   Özlü’den siyasi parti il başkanlarının bir araya geleceği bir toplantı organize etmesini talep eden Er, "Özellikle son dönemde yaşanan ve kamuoyuna yansıyan hususlar göz önüne alındığında buradan Belediye Başkanımız Sayın Dr. Faruk Özlü ‘ye sesleniyor, yapıcı bir çağrı yapıyoruz. Sürecin şeffaf ve bilgi paylaşımı manasında doyurucu geçmesi adına siyasi parti il başkanlarının bir araya geleceği bir toplantı organize ediniz. Bizler de gerek kamuoyundan  bizlere yansıyan bilgileri gerekse de teşkilatlarımızın proje ile alakalı katkılarını ve çekincelerini paylaşalım ve sürecin hızlanmasına katkı verelim. Lütfen Süreç bazı diğer projelerdeki gibi akamate uğramasın, hızla ilerlesin ve çözülsün” dedi. 

   Gerekirse Faruk Özlü ile sanayici esnafını tek tek ziyaret edebileceğini belirten Er, “Şehrimize katkısı olacak her konuya, kimin fikri olduğuna bakmaksızın, katkı sunma ilkesi çerçevesinde yaklaşıyoruz. Nihayetinde, şahsım olarak, gerekirse sanayi esnafını sizinle beraber tek tek gezmeye, kente ve eski sanayi esnafının önünü hep birlikte açmaya da  hazır olduğumu bilmenizi isterim. Yeter ki süreç şeffaf olsun, yeter ki Düzce kazansın. Biz İyi Parti olarak hazırız. Buyurun, Birlikte çözelim" dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.