Özlü'den Kılıçdaroğlu'na: İzmir, Düzce'yi örnek alsın!

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun TBMM'deki grup toplantısında Düzce ile ilgili konuşmasına, Düzce'de hayata geçen projeleri örnek göstererek cevap verdi. Başkan Özlü, İzmir'in en önemli sorunlarını sıralayarak, Düzce'yi örnek almalarını istedi.

6.02.2022 - 16:23
Haber Merkezi
3

   Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun TBMM'deki grup toplantısında Düzce'ye yönelik konuşmasına Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'den 5. video klipli cevap geldi. 

   Başkan Özlü İzmir'de iki dönem Milletvekilliği yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na İzmir'in en önemli sorunlarını sıralayarak Düzce'yi örnek almalarını istedi. 

   Özlü açıklamasında; "Kemal bey size önerimiz 40 kişilik sağlam bir heyet teşkil etmeniz ve bu heyeti iki dönemdir Milletvekilliği yaptığınız İmzir'e göndermenizdir. Bu heyete İzmir'in yıllardır çözemediğiniz, çöp, gece kondu, ulaşım ve Körfez'in kokusu sorunlarını inceletin" dedi.

   "Çözüm için Düzce'yi inceleyin" diyen Başkan Özlü; "Düzce'nin çöp, Kentsel dönüşüm ve ulaşım konusundaki başarılı çalışmalarını örnek alın" diyerek sözlerini noktaladı. 

   Başkan Özlü Kılıçdaroğlu'na 5. kez verdiği cevap ile klipli video serisini sonlandırdı.

Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • vah düzlenin haline
  vah düzlenin haline
  8.02.2022 09:20

  sayın başkanımız önce kendi iline baksın 18 uygulaması diye insanların arsalarını alıp imara satıyorlar eski başkan bu işi eline yüzüne bulaştırdı düzce imar müdürlüğü memleketin yüz karasıdır birde belediyeye ayrılan sosyal tesis gösterilen alanlara insanları hissedar ediyolar 40 ar 50 şer metre kare beldiye ortak arslar var ve kullanılamıyor ayıplarını kapatmak içinde belediye satmasın diye hissedarsınız diye bir açıklama yazık bu insanların yerleri arsaları tek atımlık barutları .

 • Kamil Yüksel
  Kamil Yüksel
  7.02.2022 10:40

  Düzcenin muhalefetini görelim bakalım düzcenin nekadar sorunu var dökün ortaya Faruk özlü görsün birtane ben göstereyim D-100 şehir dışına çıkar Düzce nefes alsın Düzce muhalefetin gücünü görsün

 • Düzceli
  Düzceli
  6.02.2022 21:31

  İyice saçmalamaya başladı iyi ki CHP’li vekiller gelmiş gündemde kalmaya çalışıyor. millet perişan bu arkadaş oyun oynuyor