Özlü'den Kılıçdaroğlu'na 4'ncü video!

Partisinin grup toplantısında Düzce'de kültür-sanat etkinlikleri ile ilgili konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'den yanıt geldi. Başkan Özlü dördüncü klipli yanıtında, Kılıçdaroğlu'nun "Hiç üzülme" sözlerine nazirede bulunarak fonda Kâmuran Akkor'dan "Üzülmedim ki' şarkısını kullandı.

4.02.2022 - 15:47
Haber Merkezi
1

   Geçtiğimiz ay partisinin grup toplantısında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Düzce ile ilgili konuşmasına Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'den bir yanıt daha geldi. Her konu için ayrı bir klipli yanıt veren başkan Özlü bu kez Kılıçdaroğlu'nun Kültür-Sanat etkinliklerine yönelik dile getirdiği iddialara rakamlar ile cevap verdi. 

BU KEZ FON MÜZİĞİ KÂMURAN AKKOR'DAN

   Konuşmasının bir bölümünde "Hiç üzülme" diyen Kılıçdaroğlu'na Başkan Özlü Kâmuran Akkor'dan "Üzülmedim ki" adlı şarkısıyla yanıt verdi. 

   Kılıçadoğlu'nun oto sanayiinde çalışan 24 yaşındaki Caner'e ait olan sözleri kürsüde okuyarak; "Geçinmek için burada yaşamak zorundayız. Ama fırsat bulunca sosyalleşmek için civar illere gidiyorum, gittiğim zaman Düzce'nin ne kadar geri kalmış olduğunu görüp üzülüyorum" sözlerine Başkan Özlü Rakamlar ile yanıt verdi.

4 AYDA TOPLAM 23 TİYATRO OYUNU SAHNELENDİ

   Başkan Özlü  rakamlar ile birlikte verdiği yanıtında; "Kemal Bey salgın sebebiyle gerçekleştiremediğimiz kültür ve sanat faaliyetlerimize 2021 Eylül ayında tiyatro oyunlarıyla başladık. Son 4 ayda 8'i devlet 15'i özel olmak üzere toplamda 23 tiyatro oyunu sergiledik. Bölgenin tek antik tiyatrosunda  Türkiye'nin en hızlı kazı çalışmalarını gerçekleştirdik. Konuralp antik tiyatrosunu yüzde 70 oranında ortaya çıkardık" dedi. 

"DÜZCE GÖÇ ALAN BİR ŞEHİRDİR"

   Başkan Özlü videonun sonunda ise; "Düzce göç alan bir şehirdir. 5 adet organize sanayi bölgesi, üniversitesi, tarımı ve ticareti ile bölgenin cazibe merkezidir. Kemal Bey biliniz ki göç alan şehirler gelişmiş şehirlerdir" ifadelerini kullanarak sözlerini noktaladı.

Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Murat
    Murat
    4.02.2022 19:07

    Havası kirli olan bir şehir ne yaparsanız yapın bir kara lekedir.onun için kimse düzceyi övmesin..indan hayatını tehlikeye sokan ve bir nevi zehir saçan bu fabrikalara şehrin göbegine kadar izin veren kimlerse bu vebal onlarındır.yazıklar olsun.