MİSAFİR ÇOCUKLAR ÇOCUK ÜNİVERSİTESİNDE

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi tarafından afet bölgesinden gelen çocuklara yönelik bir dizi etkinlik düzenlendi. Kaldıkları KYK yurdundan otobüsler ile Çocuk Üniversitesine getirilen çocuklar, 8 ayrı etkinlik atölyesinde birbirinden renkli aktivitelerde bulundu.

MİSAFİR ÇOCUKLAR ÇOCUK ÜNİVERSİTESİNDE
11.03.2023 - 17:10
Haber Merkezi

   Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremlerin ardından, Düzce Belediyesi ilk günden itibaren hem afet bölgesinde, hem de Düzce'de misafir edilen afetzedelerin yaralarını sarmak için tüm birimleri ile çalışıyor. Son olarak Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi tarafından KYK Yurtlarında misafir edilen ailelerin çocuklarına yönelik bir dizi etkinlik düzenlendi. KYK yurtlarından otobüsler ile Çocuk üniversitesine getirilen onlarca çocuk, atölyelerde boyama etkinliğinden robotik kodlamaya kadar bir dizi aktivitede bulundu. 

7-14 YAŞ ARALIĞINDAKİ ÇOCUKLAR KATILDI

   Çocuk Üniversitesi sorumlusu Sevinç Carım 8 atölyede yapılan etkinlikler hakkında bilgi vererek; "Geçtiğimiz haftalarda kendilerini misafir edildikleri yerlerde ziyaret ederek kendilerine söz vermiştik. Bugün de 7-14 yaş aralığındaki çocuklarımızı Çocuk Üniversitemize getirdik. 8 atölyemizde etkinlik yaptılar. Etkinliklerde yaptıkları ürünleri de kendilerine hediye ettik. Misafir çocuklarımıza yönelik etkinliklerimiz devam edecek" şeklinde konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.