Kendi enerjisini kendi üretecek.. Modern pazaryerinin çatısı kapandı

Merkez Pazaryerinde çalışmalar devam ediyor. Kolonları yerleştirilen, taşıyıcı sistemlerin montajı yapılan ve çatısı kapanan pazaryeri farklı konsepti ile vatandaşlara hizmet edecek hale getiriliyor.

Kendi enerjisini kendi üretecek.. Modern pazaryerinin çatısı kapandı
3.02.2023 - 13:38
İHA
1

   Düzce Belediyesi tarafından şehre modern ve kullanışlı bir pazaryerine kazandırılması çerçevesinde Aziziye Mahallesi’nde Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün startını vermesiyle çalışmalara başlanılan Merkez Pazaryeri Projesinde yoğun tempo sürüyor. Şarküteriden bakliyat dükkanlarına, balıkçı pazarından sebze meyve pazarlarına kadar birçok esnafın yerini alacağı çok amaçlı modern pazaryerinde kolon montaj işlemleri ve çatısı da tamamlandı. Ekipler, iç zemin tasfiyesi ve ince işçilik çalışmalarına geçecek.

   Güneş Enerji Sistemi ile kendi enerjisini üretecek olan pazaryeri, esnaf ve vatandaşlara modern bir merkezde alışveriş yapma imkanı sunacak.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Yusuf
    Yusuf
    4.02.2023 19:13

    Kardeşim bu proje güzel olabilir ama sadece bu pazarda gıda satışı var birde şuanki pazarda hem gıda hem tuhafiye ayakkabı Tahtakale vesayre bu tezgahlarda var tuhafiye için burda yeni yapılan yerde yer yok bu tuhafiye ye acanlara haksızlık bunları yok saymaktadır bunu doğru bulmuyorum şuan aktif olan tuhafiye cileride kapalı pazar yeri söz verildi ama ortada ne piroje var nede bir icraat yani yine olan pandemide olduğu gibi tuhafiye ci esnafına oldu seçim yakın Allahım Büyük