Mahalle aralarında asfalt çalışması

Düzce Belediyesi geçtiğimiz ay itibariyle başlattığı asfalt çalışmalarını ara mahallelere taşıdı.

Mahalle aralarında asfalt çalışması
23.06.2022 - 14:42
Haber Merkezi

   Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, bozulan yolları asfaltlıyor. Ana caddelerden asfalt kazıma ile başlayan çalışmalar asfalt serimiyle devam ediyor. Trafiğin yoğunluğuna ve gelen taleplere göre asfalt programını yapan Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, kısa süre içinde birçok ana cadde ve ara yollarda çalışmalara başladı.

   Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Servet Bucurgat, Eski Bolu Caddesi ve bazı ana caddelerde asfalt ve yama çalışmalarının ardından ara sokaklarda da çalışmalarına başladı. Yeni asfaltlanan caddelere bağlanan yollarda da çalışmalara başlayan ekipler, Beyciler ve Fevzi Çakmak Mahallelerindeki çalışmalarını sürdürüyor.

   Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün Fevzi Çakmak Mahallesindeki yolların asfaltlama çalışmalarını yakından takip eden Mahalle Muhtarı Soner Günher, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Belediye ekiplerine, alt yapısı biten yolların asfaltlanmasından dolayı teşekkür etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.