RAMAZAN ETKİNLİKLERİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Düzce Belediyesi ev sahipliğinde Cedidiye Meydanı’nda düzenlenen Ramazan etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Birbirinden ünlü isimleri Düzcelilerle buluşturan organizasyonların son konuğu Eğitimci, Yazar Dilek Cesur oldu.

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
21.03.2024 - 12:51
Haber Merkezi

   Düzce Belediyesi Ramazan Etkinlik Çadırı organizasyonlarını sürdürüyor. Cedidiye Meydanı’nda düzenlenen etkinlikler kapsamında Düzceliler birbirinden ünlü isimlerle bir araya gelirken dün akşamın konuğu Eğitimci, Yazar Dilek Cesur oldu. Sosyal medyada milyonlarca takipçisi olan ve hayatın içinden anlatıları ile büyük ilgi gören Cesur’un söyleşisinde etkinlik çadırına katılım yoğun oldu.

   İlk olarak sahneye çıkan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, çadırı dolduran Düzcelilere teşekkür ederek kültürel etkinliklerin devam edeceğini belirtti ve şunları söyledi: “Sevgili kardeşlerim, hepiniz hoş geldiniz. Bu akşam çok vatandaşımız bizimle beraber. Ramazan etkinlikleri münasebetiyle Türkiye’nin en saygın, en değerli en önde gelen isimlerini Düzce’mizde misafir ediyor, sizlerle buluşturuyoruz. Bir kısmı sanatçılarımız bir kısmı yazarlar. Düzce’miz her şeyin en güzeline layık, biz de her şeyin en güzelini yapmak isteriz. Bu akşamki konuğumuz da çok değerli bir kardeşimiz. Hepinize güzel bir akşam diliyorum.”

YAŞAMIN İÇİNDEN ÖRNEKLER VERDİ

   Daha sonra Düzcelilere hitap etmek üzere sahneye çıkan Eğitimci, Yazar Dilek Cesur organizasyona davet edildiği için teşekkür etti: “Başta belediye başkanımız olmak üzere bu organizasyonda emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Bizi en mutlu eden anlar böyle sahnelerde sizlerle buluşmaktır. Bu güzel atmosferde bizimle olduğunuz için sizlere ayrıca teşekkür ediyorum” şeklinde konuşmasına başlayarak aile, ilişkiler ve çocuk yetiştirme konularında önerilerde bulundu. Yaşamın içinden hikaye ve örneklerle Düzcelilere hitap eden Cesur’un söyleşisi vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.