Özlü: Kalıcı hizmet için bizi tercih edin

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü yeni haftada fabrika ziyaretlerine devam etti. AK Parti Düzce teşkilatının da eşlik ettiği ziyaretlerde Başkan Özlü, 5 yıllık belediye hizmetlerini anlattı. Eser belediyeciliğinin devamı için yerel seçimlerde destek istedi.

Özlü: Kalıcı hizmet için bizi tercih edin
13.02.2024 - 15:34
Güncelleme 13.02.2024 - 15:35
Haber Merkezi

   Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü yeni haftanın saha gezilerine fabrikalar ile başladı. Düzce’de üretim tesisi olan fabrikalarda hem yöneticiler hem de işçilerle buluşan Başkan Özlü, ilk olarak Sımona Plastech ile başladığı ziyaretleri kapsamında Teknorot, Unigen ve Gentuğ Tekstil tesislerine gitti. Burada tesis faaliyet alanlarını inceleyen Başkan Özlü, işçilere oturdukları mahalleleri sorarak belediyeden istek ve beklentilerini dinledi.

“BELEDİYECİLİK SİYASET ÜSTÜ BİR İŞTİR”

   Ziyaretlerinde belediyecilik hizmetlerinin siyaset üstü bir iş olduğunu yineleyerek “hepimiz aynı siyasi görüşe sahip olmayabiliriz. Bu çok doğaldır ama hepimiz şehrimizin geleceğini düşünmek zorundayız. Bu şehirde yaşıyoruz, bu şehirde ekmek yiyoruz. Şehrimizin ihya olması, inşa olması için hepimizin sorumlulukları var. Birlikte bu işi en güzel yürütelim. Sizden ricam; Düzce’ye kim kaynak getirebilir, bu kaynağı verimli kim kullanır, vatandaşlarımızın adaletli ve eşit bir şekilde hizmete kavuşmasını kim sağlayabilir, bunları düşünerek sandığa gitmenizdir” ifadelerini kullandı.

“DÜZCE’MİZE KARŞI SORUMLULUKLARIMIZ VAR”

   İşçiler ile sohbetinde 5 yıllık görev sürecinde nasıl bir belediyecilik uyguladığından bahseden Başkan Özlü, Düzce’ye karşı sorumluluklarının olduğundan söz ederek “Düzce’mizin kabuk değiştirmesini hep birlikte izliyoruz. Her alanda bu şehri kalkındırırken sizlerin de misyonunu çok önemli buluyorum. İstihdam ve gelir kaynağısınız. Nasıl bir sistem içinde iş geliştirme politikaları uyguluyorsanız, biz de aynı belediye hizmetlerini her gün geliştirmek ve daha fazla vatandaşımıza ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu hizmet anlayışıdır, kalıcı hizmet çabasıdır. Eser siyaseti diyoruz AK Parti olarak ama aslında eser belediyeciliğini savunuyoruz. Hiçbir işimiz bugünü kurtarmak için değildir. Alt yapısı biten yere asfalt dökeriz. Bunu neden yaparız? Yaptığımız yatırımı tekrar bozmamak için. Bu bir çalışma prensibi, plan gerektirir. 

Vatandaşlarımızın beklenti ve ihtiyaçları ne ise buna göre bir öncelik sıramız var. Şehrimizi bir bütün olarak görüyoruz, görmeye devam edeceğiz. Bu anlayışın devamı için sizden destek istiyoruz” dedi.

  

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.