İkinci dönem kayıtları başladı

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi, 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı ikinci dönem kayıtlarını almaya başladı. 12 Şubat 2024 Pazartesi günü itibariyle derslerin başlayacağı ve 7-13 ve 5-6 yaş gruplarına yönelik 36 branşta kursların verileceği yeni dönemde ayrıca Cumartesi günleri içinde etkinlik atölyeleri oluşturuldu.

İkinci dönem kayıtları başladı
2.02.2024 - 12:48
Güncelleme 2.02.2024 - 12:52
İHA

   Düzce Belediyesi Kültür Müdürlüğü çatısı altında başarılı faaliyetlerini sürdüren Çocuk Üniversitesi, birbirinden farklı ve eğitici kurslarla öğretim yılının 2’nci dönemine dair kayıtları almaya başladı. Çocuk Üniversitesi, 12 Şubat 2024 tarihinde başlayacak yeni döneminde öğrencileriyle buluşmayı bekliyor.

   Cumhuriyet Mahallesinde faaliyetlerini sürdüren Çocuk Üniversitesi, ikinci dönemin dolu dolu geçmesi için tüm hazırlıklarını tamamlayarak başvuruları almaya başladı. 7-13 ve 5-6 yaş aralığında çocukların kabul edileceği eğitimler, öğrencilerin ilgi ve becerilerine yönelik olarak 36 farklı kategoride oluşturuldu.

28 branşta kurs açılıyor

   7-13 yaş grubuna yönelik dersler arasında; İngilizce, Fransızca, mutfak atölyesi, butik çikolata ve pastacılık akademisi, görsel sanatlar, origami, hazır nesneler ve heykel, mikroformlar ile sanat, etkili okuma ve düşünme becerisi, ritim, klarnet, piyano, gitar, keman, ukulele, modern dans, halk oyunları, fiziksel gelişim, hareket eğitimi, masa tenisi, diksiyon eğitimi, eğitici drama, dini değerler eğitimi, matematik, tasarım atölyesi, karikatür atölyesi, oyun tasarımı ve zeka oyunları atölyeleri bulunurken, yanı sıra 5-6 yaş aralığı için minik şefler mutfağı, görsel sanatlar, değerler eğitimi, jimnastik, bale ve ritim, diksiyon eğitimi ve dramadan oluşan etkinlik atölyelerine yönelik farklı seçenekler bulunuyor.

   Cumartesi günleri de farklı atölye seçenekleri ile öğrencilerle buluşacak olan Çocuk Üniversitesi, görsel sanatlar, değerler eğitimi, fiziksel gelişim, zeka oyunları, İngilizce, mutfak ve bale eğitimleri gerçekleştirecek.

 

 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.