BAKAN URALOĞLU, D-100 ÜST GEÇİT PROJESİNİ İNCELEDİ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraoğlu, bir dizi temaslarda bulunmak için geldiği Düzce’de Başkan Dr. Faruk Özlü’nün talimatı ile D-100 karayolu Çoban Kavşağı ve Kervan yonca köprülü kavşak arasında yapılacak olan üst geçit proje alanında incelemelerde bulundu.

9.01.2024 - 12:57
Haber Merkezi

   Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda hayata geçirilmesi için talimat verdiği D-100 Üst Geçit projesi ile araç trafiğinin yükünün azaltılması sağlanacak.

   Bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunmak için Düzce’ye gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Düzce Belediyesi tarafından projelendirilen ve Çoban Kavşağı ile Kervan yonca köprülü kavşak arasında kalan D-100 karayolunun üstünden geçecek şekilde yapılması planlanan köprü alanında inceleme gerçekleştirdi.

   Beraberinde Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve protokol üyeleri ile birlikte alan geçen Bakan Uraloğlu, köprünün yapılması planlanan bölge hakkında Başkan Özlü’den bilgi aldı. 

   Proje çerçevesinde yapılacak köprü ile D-100 Karayolunun kuzey ve güney mahallelerinin taleplerinin karşılanmış olacağını ifade eden Başkan Dr. Faruk Özlü, bu sayede Çoban, Kervan yonca köprülü ve Fiskomar kavşaklarının trafik yükünün azaltılmış olacağını dile getirdi.

Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.