‘EVLİLİK OKULU’ PROJESİ BİRİNCİ YILINI DOLDURDU

Düzce Belediyesi ve Düzce Kent Konseyi işbirliği ile hayata geçirilen ‘Evlilik Okulu’ projesinin ilk dönemi başarılı şekilde tamamlandı. Birinci yılını dolduran proje, yılın son eğitimini yoğun katılımla birlikte gerçekleştirdi.

‘EVLİLİK OKULU’ PROJESİ BİRİNCİ YILINI DOLDURDU
21.12.2023 - 16:53
Haber Merkezi

   Düzce Belediyesi bünyesinde başlatılan Evlilik Okulu projesi yılın 12. Ve son eğitimini gerçekleştirerek ilk yılını başarılı şekilde tamamladı. 

   Belediye Nikah salonunda gerçekleştirilen eğitim öncesinde Uzman Psikolog Ersan Şimşek, projenin ilk yılında kendilerine gösterdikleri desteklerden ve kendilerini yalnız bırakmamalarından ötürü katılımcılara teşekkürlerini iletti. 

48 YILLIK EVLİ ÇİFTTEN PRJEYE DESTEK

   Düzenlenen eğitimin ardından duygularını paylaşan 48 yıllık evli Bedia –Ferhat Demir çifti, bu tür programların çiftler için yararlı olduğuna değinirken, Bedia Demir projeyi çok beğendiğini belirterek, “Gençlerimizin bu projelere daha çok katılmalarını istiyorum. Önce saygı, sevgi, sadakat ve sabır” derken eşi Ferhat Demir ise belediyenin bu tarz bir program yapmasından ötürü mutlu olduğunu dile getirdi. 

   On iki ay boyunca çok güzel bir süreç geçirdiklerini söyleyen Uzman Psikolog Ersan Şimşek, “Bu çok anlamlı bir proje oldu. Her geçen gün insanların teveccühünün arttığını gördük. Dolu dolu bir süreç geçirmiş olduk. 12. Ayımızda şunu fark ettik ki; iyi ki bu yola çıkmışız. Geldiğimiz noktada bir çok insana temas ettiğimizi gördük. Çok güzel dönüşler aldık. Amaç, bu 12 aylık süreç boyunca çiftlerimize, ailelerimize değer katmaya çalıştık” diye konuştu.

   Program, birinci yıl pastasının kesimi ve katılım sertifikalarının dağıtımı ile sona erdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.